Jedzenie

Słodycze z Ukrainy – cukierki Roshen

Nie jest tajemnicą, że ukraińskie słodycze należą do jednych z najbardziej cenionych na świecie. Amatorów słodkości z pewnością ucieszy fakt, że słynne cukierki i czekolady Roshen można kupić także w Polsce. Ich wyjątkowy smak zadowoli podniebienie każdego łasucha.

Marka znana na całym świecie

Sklepowe półki w supermarketach wprost uginają się od słodyczy. Im więcej ich jest, tym trudniej zdecydować, które warte są spróbowania. Dodatkowo możemy obawiać się, że nie spełnią naszych oczekiwań. Na rynku jest wiele produktów czekoladopodobnych, które ze smakiem prawdziwej czekolady mają niewiele wspólnego. Podobnie jest z cukierkami, popularnymi karmelkami. Jak więc wybrać najlepsze? Powszechnie wiadomo, że w wyrobie słodkości specjalizują się nasi sąsiedzi – Ukraińcy. Jedną z marek, która podbiła światowy rynek słodyczy jest firma Roshen. Cukierki i czekolady Roshen to globalnie znane produkty, uwielbiane przez amatorów słodkości. Dlaczego? Kluczowy jest oczywiście ich unikalny smak, uzyskiwany dzięki wykorzystaniu lokalnych składników najwyższej jakości. Cukierki firmy Roshen powstają od niemal ćwierć wieku, receptury są tradycyjne i jednocześnie wciąż unowocześniane. Co ważne, ich cena jest przystępna i na każdą kieszeń. Wszystko to sprawia, że słowa „Roshen cukierki” są często wyszukiwane w Internecie. Obecnie ogromny wybór zarówno jeśli chodzi o karmelki, czekolady czy cukierki czekoladowe Roshen można znaleźć w sklepie internetowym barszczukrainski.pl.

Cukierki Roshen uzależniają

Czy można uzależnić się od czekolady? Oczywiście. Szczególnie jeśli są to cukierki i czekolady Roshen. Ale przyznajmy – chyba nie ma przyjemniejszego uzależnienia. Aksamitna czekolada, o intensywnym mleczno-czekoladowym smaku, rozpływająca się w ustach i kremowa…  Jej sekretem jest kakao wysokiej jakości oraz pilnie strzeżona tajemnica przyrządzania. Serca i podniebienia łasuchów podbija też karmel – słodki i delikatny, którym są nadziewane cukierki firmy Roshen. Co wybrać? Decyzja nie będzie prosta, tym bardziej że jest tyle różnych słodkości do spróbowania. Pyszną czekoladę możemy kosztować nie tylko w klasycznych tabliczkach, ale także w batonikach o ciekawym nadzieniu (choćby karmelowy lub wiśniowy). A może cukierki czekoladowe Roshen z rumem lub pyszne, klasyczne krówki? W ofercie Roshen cukierki przyjmują różną postać: karmelki mleczne, toffi lub owocowe, a także ulubione Minky Binky – nieglazurowane tofii nadziewane owocową galaretką. Brzmi pysznie? To nie wszystko. Jeśli preferujemy smaki nieco bardziej gorzkie, tutaj także sprawdzą się cukierki Roshen: Kawowe Roshen Coffe – Like na pewno będą w sam raz. W Polsce nie brakuje też fanów orzeźwiającej mięty. Specjalnie dla nich powstały karmelki twarde: Eukalyptus-  Menthol. I co ważne – można je kupić w aż kilogramowej paczce. Dzięki temu wystarczą na długo.

Słodki prezent od serca

Z pewnością słodycze są jednymi z najpopularniejszych prezentów, które ofiarujemy naszym bliskim, chcąc sprawić im przyjemność. Decydując się na podarowanie pyszności z Ukrainy, mamy pewność, że są to produkty najwyższej jakości. Roshen cukierki mogą być miłą niespodzianką, jeśli mamy w rodzinie łasucha, który próbował słodyczy niejednej marki. Podaruj mu choćby czekoladę mleczną jagodowy nugat Roshen – jego kubki smakowe oszaleją! A Tobie pozostaje trzymać kciuki, że poczęstuje choćby małym kawałeczkiem. Kiedy jest najlepsza pora na cukierki czekoladowe Roshen? Zawsze! Kiedy mamy kiepski dzień, a także, jeśli chcemy uczcić nasz dobry nastrój. Kiedy potrzebujemy chwili odprężenia i w czasie przerwy w pracy. Na deser, jako przekąska do kawy, kiedy mamy gości… Każdy, kto lubi słodycze zawsze znajdzie powód, żeby sięgnąć po swoje ulubione cukierki i czekolady Roshen. Tym bardziej że w dzisiejszych czasach mamy tyle spraw na głowie i stresów, że chyba zasługujemy na tę odrobinę przyjemności. Z jednym zastrzeżeniem – jeśli już spróbujemy ukraińskich słodkości trudno poprzestać na jednym! Dlatego lepiej od razu zrobić duże zapasy i kupić różne cukierki firmy Roshen. A zamawiając je w sklepie internetowym, zostaną one dostarczone pod nasze drzwi, nie trzeba więc przejmować się ich wagą.