Rynek i biznes

Współpraca z Adshock – opinie klientów

Pozycjonowanie to usługa oferowana przez wiele firm oraz agencji marketingowych. Często przedstawiana jest przez nie jako czynność niezbędna, bez której nie można dziś zostać zauważonym przez klienta. Czy jest to prawda? Tak! Niemniej dziś już samo pozycjonowanie nie wystarczy! Dlaczego?

Internet XXI wieku – to już nie jest globalna wioska!

Najczęściej wykorzystywaną, ale też najbardziej irytującą, cechą Internetu jest tempo, w jakim dochodzi w nim do interakcji. Ma to swoje zalety, ale też i wady. Klient po kliknięciu w baner reklamowy przechodzi wprost do Twego sklepu i kupuje lub wychodzi. Jeśli dokona zakupu, wygrywasz. Jeśli opuści jednak sklep, możliwe, że nie wróci tam nigdy więcej. I wbrew pozorom nie jest to takie złe. Dlaczego? Bowiem ten sam niedoszły klient może wystawić Ci mało przychylny lub nawet negatywny komentarz. I wszystko to wydarzy się w mniej niż 5 minut!

Opisana wyżej sytuacja to jeden z wielu scenariuszy, przed którymi dobra agencja chroni swoich partnerów biznesowych. W jaki sposób? Przede wszystkim nie dopuszczając do nich! By zminimalizować ryzyko, pozycjonowanie stron przez AdShock poprzedza szczegółowa analiza merytoryczna. W ten sposób określa grupę docelową i frazy, które wpisują użytkownicy, by dotrzeć na daną stronę internetową. Wiedza z zakresu marketingu i pozycjonowania to klucz do sukcesu. Przedstawiciele agencji zdobywali ją latami! Ty jako jej klient możesz po prostu z niej skorzystać.!

Skąd pewność, że pozytywne opinie o firmie AdShock to prawda?

Na swoją renomę firma pracowała dostatecznie długo, by nie obawiać się konkurencji. Działa na terenie całego kraju, a co za tym idzie, zna najnowsze trendy. Doświadczenia te przydać się mogą każdemu przedsiębiorcy, który zamierza otworzyć się na rynek krajowy, a w perspektywie czasu również na międzynarodowy. Dowodzą tego rekomendacje wystawione przez dotychczasowych klientów.

Tym, co zasługuje na uwagę to fakt, że współpraca z AdShock nie wiąże się z ryzykiem. Tu płaci się dopiero po osiągnięciu efektu. Co to oznacza? Nie, nie tylko gwarancję sukcesu. Firma nie będzie traciła czasu na coś, co nie ma szans zaistnieć w sieci! Opiekunowi oraz zespołowi zależy na Twoim sukcesie nie mniej niż Tobie! To dobra wiadomość szczególnie dla małych firm oraz tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z handlem internetowym. Nie jest tajemnicą, że to one najczęściej padają ofiarą oszustów, obiecujących im złote góry. W AdShock nie ma obietnic, tylko konkrety!

Jakie są nieoczywiste korzyści powierzenia pozycjonowania doświadczonej firmie?

Współpraca z dużą firmą owiana jest wieloma mitami. Wbrew plotkom klienci takiej firmy traktowani są bardzo indywidualnie, dzięki przydzieleniu indywidualnego opiekuna. Kontakt z osobą, która bezpośrednio czuwa nad postępami w pracy jest nieoceniony i znacznie przyspiesza prowadzone działania. Ponadto plan prac opracowywany jest w oparciu o szereg kryteriów, takich jak chociażby profil prowadzonej działalności czy formę realizacji usług (np. lokalnie lub wysyłkowo). Dzięki temu agencja AdShock otrzymuje pozytywne opinie od zadowolonych klientów.

Zaletą współpracy z dużą agencją jest też jej moc sprawcza, ponieważ korzystają ona z wielu nowoczesnych narzędzi SEO, których z różnych powodów nie wykorzystują małe agencje. Poza tym w dużej firmie pracuje wielu specjalistów, którzy są wyspecjalizowani w konkretnej dziedzinie, dlatego Twoja strona internetowa na pewno trafi w dobre ręce, a efekty zostaną szybko osiągnięte.