alkomat
Porady

Jaki alkomat do 500 zł? Najskuteczniejsze rozwiązania

Alkomaty są praktycznymi urządzeniami, które najczęściej kojarzą nam się z pracą funkcjonariuszy policji. Nic bardziej mylnego, ponieważ obecnie wiele osób korzysta z nich prywatnie, aby w każdej chwili móc zbadać poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. Wybór odpowiedniego urządzenia nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto przyjrzeć się najciekawszym rozwiązaniom, które będą również atrakcyjne cenowo. Alkomat do 500 zł – jaki wybrać, aby działał jak najdłużej?

Jaki alkomat do 500 zł? Najskuteczniejsze rozwiązania

Decydując się na zakup alkomatu do 500 zł, warto wybrać dobrej jakości produkt, który posłuży nam przez kolejne lata. Z tego względu szczególną uwagę powinniśmy przyłożyć do jego wykonania oraz posiadanych funkcji, co umożliwi nam skuteczne wykorzystywanie urządzenia w wybranym przez nas momencie. Staranne wykończenie z wysokiej klasy materiałów przyczyni się do wydłużenia żywotności sprzętu, co zwiększy opłacalność jego zakupu.

5. Alkomat AlcoFind Expert

AlcoFind Expert to dobry alkomat do 500 zł, który charakteryzuje się wyjątkowo eleganckim designem, a jego użytkowane jest niezwykle komfortowe i nie przysparza najmniejszych problemów. Urządzenie wyróżnia się długą żywotnością oraz wydajnością, co stanowi wynik dużego zaangażowania ze strony producenta. Co więcej, alkomat posiada duży, czytelny wyświetlacz, który ułatwia odczytywanie wyniku i czyni urządzenie niezwykle wygodnym. Dzięki łatwości obsługi perfekcyjne nadaje się dla osób rozpoczynających swoją przygodę z alkomatami.

4. Alkomat Alcodigital A110S alkomat do użytku prywatnego

A110S to udoskonalony model A100. Urządzenie wyróżnia się dokładnością pomiaru wynoszącą do 4.000 ‰, a także lepszym oprogramowaniem, które współpracuje z doskonałym sensorem elektrochemicznym. Dodatkowym jego atutem jest wbudowany przycisk, umożliwiający komfortowe użytkowanie urządzenia oraz intuicyjność korzystania.

3. Alkomat Alco-Tech AT-03

Model AT-03 to nowoczesne rozwiązanie z czujnikiem ciśnienia, do którego zalet możemy zaliczyć szybkość oraz dokładność pomiarów, a także ergonomiczny kształt czy niewielkie wymiary. W wyniku tego możemy go zabrać ze sobą w praktycznie każdą podróż, na spotkanie towarzyskie bądź służbowe. Pozwoli to na zbadanie promili w wydychanym powietrzu po wypiciu niewielkiej ilości alkoholu, co może uchronić nas przed prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwości.

2. Alkomat AF-35C z europejskim certyfikatem

Urządzenie AF-35C to wysokojakościowy produkt, który odznacza się wyjątkową precyzją pomiarów. Sprzęt został wyposażony w policyjny czujnik elektrochemiczny, zapewniający zwiększoną dokładnością wykonywanych pomiarów. Produkt wyróżnia się eleganckim designem oraz starannym wykończeniem, co przekłada się na wydłużenie jego żywotności. Alkomat AlcoFind 35C to zaawansowane urządzenie, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

1. Alkomat AF-35 Premium

Alkomat AlcoFind AF-35 Premium to wysokiej klasy urządzenie pomiarowe, wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Produkt charakteryzuje się niezawodnością działania, a jego użytkowanie jest niezwykle komfortowe. Alkomat posiada wbudowany platynowy sensor elektrochemiczny klasy Premium, który czyni go doskonałym rozwiązaniem zarówno na użytek prywatny, jak i dla małych oraz średnich firm. Do tego wbudowany podświetlany wyświetlacz LCD umożliwia stosowanie tego modelu nie tylko w dzień, ale również w nocy. Z tych wszystkich względu AlcoFind AF-35 Premium stanowi najlepszy wybór wśród alkomatów do 500 zł.

Profesjonalne alkomaty – dlaczego warto?

Alkomat to nowoczesne, niezwykle przydatne urządzenie, które warto mieć w swoim samochodzie. Produkt doskonale sprawdzi się po zakrapianej imprezie ze znajomymi, kiedy planujemy bliższą bądź dalszą podróż. Wysokiej klasy alkomat umożliwi uzyskanie precyzyjnych wyników pomiarowych, dzięki czemu będziemy mogli podjąć najlepszą decyzję na podstawie wiarygodnych informacji. Regularnie kalibrowany sprzęt posłuży przez wiele lat, a inwestycja w niego z pewnością okaże się opłacalna.